کنسانتره

آب زرشک تلغیظ شده 

Concentrated Pomegranate Juice

میوه زرشک ایران با دارا بودن 98% از تولید جهانی و با خواستگاه ژنتیکی و تولیدی 100 درصد ایرانی، یکی از مهمترین میوه های بومی کشورمان محسوب میشود که دراایذ خواص معجزه آسایی است زرشک سرشار از ویتامین های C ، B1ف B2 بوده و حاوی مواد معدنی مورد نیاز بدن اسنان میباشد همچنین زرشک حاوی ترکیبات آنتی اکسیدان
( آنتوسیانین)، مواد قندی ، اسید مالیک، مواد پکتیکی ، باربرین و سایر ترکیباتی است که ارزش غذایی و خواص طبی منحصر به فردی را در آن ایجاد نموده است. زرشک از مهم ترین گیاهان دارویی ایران است که مهمترین نوع دآن زرشک بی دانه بوده و زیستگاه اصلی آن در منطقه قائنات خراسان جنوبی قرار دارد.

آب زرشک تصفیه کننده خون است و باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود . این آبمیوه پایین آورنده چربی خون و اوره میباشد همچنین میتواند کبد و کلیه را شستشو داده و در درمان سنگ کیسه صفرا و کلیه موثر باشد . آب میوه زرشک کاهش دهنده فشار و تنظیم کننده قند خون بوده و روشن کننده پوست و برطرف کننده جوش صورت میباشد. عصاره میوه این گیاه بهبود دهنده گوارش و کوچک کننده چربی شکمی میباشد ویتامین B1 یا تیامنی موجود در آب زرشک میتواند عوارض عصبی ، خصوصاً تحریکات عصبی را بهبود بخشیده و ایجاد آرامش نماید زرشک به علت داشتن آلکالوئیدی به نام بربرین (باربرین) دارای خواص و اثرات آنتی بیوتیکی است. همچنین سولفات موجود در این گیاه علیه دسیستم های توموری عمل میکند. شاید به همین دلیل است که بعضی عصاره و آب زرشک را عامل ضد تومور یا سرطان می شناسند.

محصولات مشابه