کنسانتره

آب آلبالو تلغیظ شده 

Concentrated Cherry Juice

آب آلبالو، از نوشیدنی های ترش و خوشمزه ای است که نمی توان مقاومتی در برابر نوشیدن آن داشت. شاید بسیاری از دوستداران این نوشیدنی سالم نمی دانند که مصرف آن علاوه بر مقابله با التهاب و پیشگیری از بیماری های قلب، بر مدت و کیفیت خوابشان نیز می افزاید. طبق نتایج حاصل از پژوهش های اخیر اگر افراد سالمند روزی دو لیوان آب آلبالو بنوشند، می توانند 90 دقیقه به ساعات خواب شبانه خود اضافه کنند.

محققان برای انجام این آزمایش افراد سالمندی را که از بی خوابی رنج می بردند، انتخاب کرده، و نوشیدن آب آلبالو را در برنامه غذایی آنها قرار دادند تا طی انجام آزمایش، میزان خواب شبانه آنها را اندازه گیری کنند .

این میوه خوش‌طعم و خوشرنگ، منبع غنی از ویتامین ث، آنتوسیانین و کاروتنوئید است، که همگی به پیشگیری از انواع خاصی از سرطان کمک می‌کنند. به‌خصوص آب آلبالوی شیرین، که حاوی سیانیدین است، مسئول اصلی پیشگیری از سرطان است. این ترکیبات قدرتمند با تسریع در چرخه سلولی و ترویج تمایز سلول‌ها، خطر تبدیل شدن سلول‌های سالم به سلول‌های سرطانی را کاهش می‌دهند.

آب آلبالو حاوی مقدار قابل توجهی از ملاتونین هستند که به عنوان یک درمان طبیعی برای بی‌خوابی شناخته شده‌اند. پس اگر از اختلال خواب رنج می‌برید، حتماً آب آلبالو را به رژیم غذایی‌تان اضافه کنید. آنها به تنظیم چرخه خواب کمک می‌کنند و علاوه بر این، به حفظ سلامتی مفاصل نیز کمک می‌کنند.

محصولات مشابه