کنسانتره

آب سیب تلغیظ شده 

Concentrated Apple Juice

سیب ،دارای توانایی های ضدسرطان قوی است ،که بدن را از شر سلول های سرطانی ایمن نگه میدارد ؛ این، یکی از بهترین مزایای سیب است .دانشمندان انجمن تحقیقات سرطان آمریکا هم، موافق هستند که مصرف سیب می تواند خطر ابتلا به سرطان پانکراس را تا 23 درصد کاهش دهد و همچنین چند ترکیب در پوست سیب، نشان می دهد که پوست سیب هم پتانسیل رشد در برابر سلولهای سرطانی را دارد که، توسط محققان دانشگاه کورنل مشخص شده است. علاوه بر این ،سرطان کولورکتال را می توان با مصرف فیبر از بین برد بنابراین دفعه بعد که پوست سیب را در زباله می اندازید، به ارزش غذایی آن فکر کنید.

میوه سیب به لحاظ داشتن آنتی اکسیدان فراوان و همچنین قابلیت جذب بسیار بالا در بدن، موجب بهبود عملکرد اعضای بدن به‌ویژه سلول‌ها می‌شود. به همین سبب سلول‌های بدن از شر هرگونه سرطان و ناهنجاری در امان می‌مانند. در واقع این خاصیت منحصر‌به‌فرد سیب سبب شده تا به‌عنوان یک داروی مؤثر ضد سرطان مورد استفاده قرار گیرد. شایان ذکر است که در صورت ابتلا به انواع سرطان می‌توانید با مصرف صحیح سیب از پیشرفت آن جلوگیری نموده و سایر عوارض احتمالی را به حداقل میزان ممکن برسانید.

پس از افزودن شکر لازم است شربت مجددا جوشانده شود تا به قوام برسد. البته لازم است توجه شود که جوشاندن مجدد شربت به زمان زیادی احتیاج ندارد و لازم نیست بیش از حد سفت و غلیظ گردد. پیشنهاد می شود شربت بعد از صاف شدن روی حرارت ملایم قرار گرفته تا تنها شکر ها در آن حل شوند و به قوام برسد. پس از سرد شدن شربت می توان آن را در ظروف شیشه ای ریخته و در یخچال نگهداری شود. در زمان مصرف نیز نصف استکان از شربت را در یک لیوان آب حل نموده و میل نمایید.

محصولات مشابه