کنسانتره

آب انار تلغیظ شده

Concentrated Pomegranate Juice

کنسانتره انار همان آب انار تغلیظ شده است. کنسانتره انار بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این کنسانتره در مواردی چون تولید آبمیوه، انواع دسر، ژل‌ها، جایگزین رب انار وغیره مورد استفاده واقع می‌شود.

کن برای سفارش محصول از طریق گزینه تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

( آنتوسیانین)، مواد قندی ، اسید مالیک، مواد پکتیکی ، باربرین و سایر ترکیباتی است که ارزش غذایی و خواص طبی منحصر به فردی را در آن ایجاد نموده است. زرشک از مهم ترین گیاهان دارویی ایران است که مهمترین نوع دآن زرشک بی دانه بوده و زیستگاه اصلی آن در منطقه قائنات خراسان جنوبی قرار دارد.

در ایران ارقام انار شهرضا شامل مِیخوش، یاقوتی و دانه مشکی بهترین کیفیت را داشته و گران‌ترین انارهای کشور محسوب می‌شوند؛ همین امر موجب نامگذاری شهر شهرضا به عنوان پایتخت انار ایران شده است. پوست قرمز، دانه‌های تیره رنگ، هسته نرم و درصد بالای آب از مهمترین ویژگی‌های انار شهرضا است. بازار پسندی بالا به علت کیفیت، منجر به بالا بودن قیمت انار شهرضا گردیده است؛ به گونه‌ای که آبان‌ماه که فصل برداشت انار در شهرضا است، بسیاری از افراد سودجو مبادرت به خرید انار از استان فارس و سایر شهرهای استان اصفهان و فروش آن به نام انار شهرضا می‌کنند. از بین کلیه مناطق زیر کشت انار در شهرستان شهرضا انار صحرای پودان و روستای امامزاده علی اکبر بهترین کیفیت انار در کشور ایران را داشته و زبان‌زد هستند.

محصولات مشابه