کنسانتره

آب آلو تلغیظ شده 

Concentrated Jujube Juice

یکی از مقوی‌ترین و مطمئن‌ترین نوشیدنی‌ها در دنیا آب آلو است که منبع غنی از مواد مغذی بوده و فواید زیادی برای سلامتی دارد که باید در مصرف آن تعادل را رعایت نمود و از زیاده روی خودداری کرد. نوشیدنی آلو سرشار از ویتامین‌های آ، ث، ای و کا می‌باشد و دارای ترکیبات دیگری مثل تیامین، ریبوفلاوین، نیاسین، ویتامین ب ۶ و فولات است. صد گرم این نوشیدنی حاوی ۷۱ کالری و ۱۸ گرم کربوهیدرات است و مواد معدنی موجود در این نوشیدنی شامل پتاسیم، سدیم، کلسیم و آهن می‌باشد. مواد مغذی در این نوشیدنی خواص زیادی دارد اما دارای اسید چرب و کلسترول نیست و منبع خوبی برای تأمین کالری مورد نیاز بدن می‌باشد.

این میوه خوش‌طعم و خوشرنگ، منبع غنی از ویتامین ث، آنتوسیانین و کاروتنوئید است، که همگی به پیشگیری از انواع خاصی از سرطان کمک می‌کنند. به‌خصوص آب آلبالوی شیرین، که حاوی سیانیدین است، مسئول اصلی پیشگیری از سرطان است. این ترکیبات قدرتمند با تسریع در چرخه سلولی و ترویج تمایز سلول‌ها، خطر تبدیل شدن سلول‌های سالم به سلول‌های سرطانی را کاهش می‌دهند.

آب آلبالو حاوی مقدار قابل توجهی از ملاتونین هستند که به عنوان یک درمان طبیعی برای بی‌خوابی شناخته شده‌اند. پس اگر از اختلال خواب رنج می‌برید، حتماً آب آلبالو را به رژیم غذایی‌تان اضافه کنید. آنها به تنظیم چرخه خواب کمک می‌کنند و علاوه بر این، به حفظ سلامتی مفاصل نیز کمک می‌کنند.

محصولات مشابه