به شرکت خوشه سرخ خوش آمدید

خط مشی

شرکت کشت و صنعت خوشه سرخ شرق یکی از تولید کنندگان و صادرکنندگان انواع کنسانتره در ایران است که محصولات خود را با نام تجاری خوشه سرخ به بازار عرضه می نماید.این شرکت برای اولین بار در سال 1390 اقدام به تولید کنسانتره آب زرشک در ایران و جهان نموده است . به همین منظور کارخانه این شرکت در استان خراسان جنوبی، یعنی بزرگ ترین مکان تولید زرشک ایران، واقع شده است و محوریت اصلی خود را تولید کنسانتره آب زرشک نهاده است. این شرکت با استفاده از خط تولید اروپایی از شرکت Bucher Unipektin سوییس اقدام به تولید کنسانتره ی آب زرشک نموده و توانسته کنسانتره های عناب، آلبالو، انگور سفید، انگور قرمز، انار، سیب و خرما نیز تولید نماید.

درباره کارخانه

زمین کارخانه 37750 متر مربع محوطه سازی و ساختمان سازی شده و جمع کل ساختمان های تولید، انبارها، سردخانه ها، آزمایشگاه ها، تاسیسات، مخازن بتنی، اداری و رفاهی حدود 5500 متر مربع می باشد.

محصولات

خوشه سرخ با استفاده از خط تولید اروپایی از شرکت Bucher Unipektin سوییس اقدام به تولید کنسانتره ی آب زرشک نموده و توانسته کنسانتره های عناب، آلبالو، انگور سفید، انگور قرمز، انار، سیب و خرما نیز تولید نماید.

پخش ویدیو